15 Ekim 2010 Cuma

SEVİL HANIMIN SÜRPRİZİ
   Bir demlik sohbet Sevil hanımın bloggerlara güzel bir sürprizi var. YONCA  gıda ile birlikte 3 şanslı blog arkadaşına süpriz hediye paketi gönderecekler. Kampanya 30.10.2010' a kadar sürecek.Sevil hanıma  ve Yonca gıdaya teşekkürler...

AYŞE TÜTER, BLOGGER’LAR İLE BİRARAYA GELDİ

Ayşe Tüter, İstanbul’lu bayanlar ile buluştu.

    Yonca Gıda, İstanbul’lu blogger bayanlar ile ünlü yemek danışmanı Ayşe Tüter’i bir araya getirdi. Etkinlikte hem birlikte kahvaltı edip hem de Ayşe Tüter ile sohbet etme imkânı bulan bloggerlerın keyfine diyecek yoktu.

     Yonca Gıda yetkililerinin yaptığı marka ve ürün tanıtımlarının ardından, Yonca Gıda ürün özelliklerini anlatan Ayşe Tüter ayrıca ünlü tariflerini de sevenleri ile paylaştı. Bayanların yemeklerle ilgili tüm sorularını yanıtlayan Ayşe Tüter kendisine gösterilen yoğun ilgiden de çok memnun kaldı.

      İstanbul İTÜ Maçka kampüsü sosyal tesislerinde düzenlenen etkinliğe katılan Yonca Gıda yetkilileri ‘ İzmir ve Ankara’dan sonra etkinliğimizin İstanbul ayağını da gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Diğer illerde de bu gibi etkinlikler gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Bunun içinde çalışmalarımız devam etmekte..’ diyerek bu tür buluşmalarının diğer illerde de devam edeceğini belirttiler.
1 yorum:

Sevil dedi ki...

Gizemcim sana başarılar diliyorum
etkinliğimize katıldığı9na çok sevindim
sevgiler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

Footer